Soğutma

Soğutma

İster acil bir durumla karşı karşıya olun, ister yoğun talep veya planlı bakım sırasında geçici bir düzeltmeye ihtiyacınız olsun, güvenebileceğiniz günün her saati soğutma sağlayacağız.

Soğutma ekipmanlarımızı çöllerden açık denize kadar en zorlu ortamların üstesinden gelecek şekilde tasarlıyoruz.

Soğutma mühendislerimiz, ihtiyacınız olan ekipmanı belirlemenize ve ardından projenize, konumunuza ve sıcaklık gereksinimlerinize göre boyutlandırmanıza yardımcı olabilir.

Güvenilir bir soğutma sistemi sağlamak için enerji üretimi, pompalar ile ihtiyacınız olan tüm ekipmanları size eksiksiz, gereken tüm aksesuarlar ile kanal ve kablolama da sağlayabiliriz.

Chiller

Soğutmayla ilgili acil bir durumunuz varsa, bakım veya geri dönüşler sırasında yedek ekipmana ihtiyacınız varsa veya operasyonunuz için enerji açısından en verimli soğutma gruplarını bulmak istiyorsanız size yardımcı olabiliriz.

Size daha fazla esneklik sağlayan hem hava soğutmalı hem de su soğutmalı chiller gruplarımız var – özellikle ekipman için sınırlı alanınız varsa veya daha düşük çıkış suyu gereksinimlerini karşılamanız gerekiyorsa kullanışlıdır.

Hangi tipi seçerseniz seçin, tüm soğutma gruplarımız:

Zorlu ayarlarda çalışmak üzere tasarlandı

Esnek kontroller ve ayarlarla kullanımı kolay

Çevre dostu, CFC olmayan soğutucular kullanır

-40°C/F’ye kadar düşük sıcaklıklara dayanabilir

10 tondan başlayan çeşitli ebatlarda mevcuttur

Klima

Endüstriyel klimalarımız %100 temiz havaya ihtiyaç duyduğunuz her yer için mükemmeldir. Film setleri ve etkinliklerden ofislere ve endüstriyel ortamlara kadar, sıcaklıkları tam olarak doğru tutarlar.

Dayanıklıdırlar ve ihtiyacınız olan sıcaklık aralığını sağlamak için mevcut ısıtma, havalandırma ve klima (HVAC) ekipmanınızla birlikte çalışacak şekilde üretilmiştir.

Düşük gürültü gerekliyse, sessiz klima üniteleri yelpazemizden seçim yapabilirsiniz. Endüstri lideri ses yalıtımı seviyelerinde çalışırlar- etkinliğinizi rahatsız etmeden çadırlarda ve çadırlarda kullanım için mükemmel hale getirirler.

İLETİŞİM FORMU

Chiller

Klima

Chiller