Hakkımızda

LND Energy dünyanın önde gelen endüstriyel verimlilik çözümleri sağlayıcısıdır.
HAKKIMIZDA

Biz Kimiz

Enerji geçişi hepimizi etkiler. Dünyanın her yerinde insanlar, işletmeler ve ülkeler büyük değişimler karşısında daha iyi bir gelecek için çabalıyor. Sürdürülebilir enerji talep edilen bir gelecek.

Bu nedenle LND Energy olarak bu duruma uyum sağlamanıza yardımcı olmak için 7/24 çalışıyoruz.

En yeni yakıtları ve depolama çözümlerini kullanarak tüm elektrik, ısıtma ve soğutma ihtiyaçlarını karşılamak için ısmarlama çözümler üretiyoruz. Bu, ticari marka tutkumuz, rakipsiz 15 yılı aşkın deneyimimiz ve yerel bilgimizden güç almaktayız.

Enerji geçişinde ortak olarak konumumuzu biliyoruz ve sektör ne olursa olsun daha iyi çözümler sunmak için ürünlerimizi sürekli geliştiriyoruz. Enerjinin geleceğini yaptığımız her şeye dahil ederek, 2030 yılına kadar operasyonlarımızda ve 2050 yılına kadar tüm hizmetlerimizde Net-Sıfır’a ulaşmaya kararlıyız.

Müşterilerimiz, yaptığımız işin temelidir ve işimizi daha iyi bir gelecek için şekillendirmemizi sağlayan, aldığımız geri bildirimlerdir.

 

İSTATİKLERİMİZ

LND Energy

Müşterilerimizle farklı temas noktalarında – birkaçını saymak gerekirse, depo merkezlerimiz, web sitemiz ve satış ekiplerimiz aracılığıyla – anketler yaparak, onların LND Energy ile sahip oldukları deneyimler ve en önemlisi, bunu nasıl geliştirebileceğimiz konusunda gerçek bilgiler topluyoruz.

Tüm geri bildirimleri dinleyerek büyük değişiklikler yapıyoruz. Sizin için daha iyi çalışmamıza yardımcı olan değişiklikler.

Yeniliklerimiz sadece ürünlerimiz değil, aynı zamanda müşteri deneyimlerimiz ve tüm işimizdeki gerçek iyileştirmelerdir.

6154

Tamamlanan Proje

2584

Mutlu Müşteri

3528

Lorem Ipsum

4286

Lorem Ipsum